Casa Mimosa, size tekrar hayal kurduracak otel...

İyi birer seyahat sever olan İstanbullu Şebnem Deveci ve eşi Uğur Deveci, görür görmez doğasına, tertemiz havası ve denizine hayran oldukları Mimoza Koyu’nda yıllar süren hayallerini gercekleştirmeye karar vererek, evlerindeki konforu ve özeni misafirlerine yaşatmak için Casa Mimosa’yı hayata geçirirler.

Hem koyun ismi olan hem de temsil ettiği romantiklik, zarafet, nezaket, saygı, hassasiyet, bolluk, umut gibi sembollerin işletmenin de değerleri olmasından dolayı bu güzel kokulu nadide çiçekten esinlenerek hayallerinin gerçeğe dönüştüğü otelin adını Casa Mimosa koyarlar.

Ege’nin hâlâ bakir, şehre en yakın beldesi Karaburun’da, otel konforunu ev ortamı samimiliği ile birleştiren Casa Mimosa, işte tam da bu vizyonla misafirlerine bütün senenin yorgunluğunu unutturup düşledikleri tatili yaşatmayı vadeder.

İhtiyacınız, ister şehirden kaçıp doğayla başbaşa kalmak, ister sevdiğinizle romantik anlar yaşamak, isterseniz de aileniz ve dostlarınızla evinizde hissedebileceğiniz tatiller olsun; özenle döşenmiş 9 odası ve suitiyle Casa Mimosa yeni anılarınızı biriktireceğiniz, ruhunuzun ve bedeninizin yenileneceği yeni vazgeçilmeziniz olacak.

Karaburun’un doğal güzelliklerine kolayca ulaşabileceğiniz merkezi konumda olan Casa Mimosa Suite Hotel; bölgenin meşhur deniz ve doğal ürünlerinden oluşan menüsü, güleryüzlü servisi ve kendine ait plajı ile yaz boyunca yeni eviniz olmaya aday.

Karaburun’un doğal güzelliklerine kolayca ulaşabileceğiniz merkezi konumda olan Casa Mimosa Hotel; bölgenin meşhur deniz ve doğal ürünlerinden oluşan menüsü, güleryüzlü servisi ve kendine ait plajı ile yaz boyunca yeni eviniz olmaya aday.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ve detaylı planlanmış yapısıyla Casa Mimosa, hem Karaburun’u keşfetmeniz hem de keyifli bir tatil geçirmeniz için yanınızda. Modern dekorasyonu ve sürdürülebilir doğa dostu anlayışıyla, Casa Mimosa Suite Hotel sizlere eşsiz bir tatil sunmayı vaat ediyor.