Konaklama Koşulları

KONAKLAMA KOŞULLARI

 

Casa Mimosa hayatımızın önemli bir parçası olan seyahat keyfine bağlı kalmaya devam ediyor. Mevcut durum göz önüne alındığında, iptal politikamızı güncelledik. Seyahat ettiğiniz veya bulunduğunuz noktadan sizi varış noktasına seyahat etmenizi kısıtlayan COVID-19 ile ilgili bir seyahat yasağı, sağlık veya karantina kısıtlaması olması durumunda, Casa Mimosa ön ödemeli bir rezervasyon için tam bir geri ödeme yapacaktır ve / veya geçerli tüm cezalardan feragat edecektir. Casa Mimosa’da konaklıyorsanız ve COVID-19 seyahat yasağı, sağlık veya karantina kısıtlaması nedeniyle ayrılamama durumunda, otel, isteğe bağlı olarak mevcut en iyi fiyat üzerinden konaklamanızı uzatacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen Casa Mimosa İptal Politikası metnini aşağıdan inceleyiniz.

 

 

FİYATLAR

 

Konaklama ücretine KDV ve Kahvaltı dahildir.
Fiyatlar ve fiyatlara dahil olan hizmetler konfirmasyon mektubunuzda belirtildiği gibidir.

 

 
ÖDEME GARANTİSİ POLİTİKASI

 

Tüm Rezervasyonlar, rezervasyon tarihinde %100 ön ödeme gerektirir ve tüm depozitolar ve ödemeler aşağıdaki şartlara göre işlendikten sonra onaylanmış sayılacaktır. Tam ödeme zamanında alınmazsa, Casa Mimosa önceden haber vermeksizin rezervasyonları açığa alma hakkını saklı tutar. Onay, özellikle birden fazla oda rezervasyonu için tüm misafir isimlerinin alınmasına da tabidir. Ödeme, kredi kartı veya banka havalesi ile kabul edilir. Güvenli kredi kartı ödemeleri için bir çevrimiçi ödeme bağlantısı mevcuttur ve bunun için kullanılan kartın (ve tüm çevrimiçi rezervasyonların) pasaport veya kimlik doğrulaması eşliğinde kart sahibi tarafından check-in sırasında ibraz edilmesi gerekir.

 

 
İPTAL POLİTİKASI

 

Seyahat edemiyorsanız (veya önceden onaylanmış konaklama ve hizmetlerden yararlanamıyorsanız), iptal ücretleri uygulanabilir. Rezervasyonunuzun konaklama süresinde veya tarihlerinde bir değişiklik, müsaitlik durumuna bağlıdır ve fiyat değişikliğine neden olabilir. Bir rezervasyonda yapılan revizyon da bir iptal teşkil edebilir. Kalış süresinin kısaltılması durumunda, iptal edilen geceler için iptal politikası geçerli olacaktır. Bir rezervasyon teminatının iade edilmesi gerekiyorsa, herhangi bir kredi kartı ek ücreti veya döviz dalgalanmasının iade edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Yapılan iptal, erken ayrılma ve rezervasyonun kullanılmaması ücretleri yalnızca müşterinin sorumluluğundadır ve buna göre aşağıdaki şekilde tahsil edilecektir:

 

2021 sezonu için (Bayram vb. özel günler hariç) gerçekleştirilen rezervasyonlarda giriş gününüzden 10 gün öncesine kadar ücretsiz iptal uygulanmaktadır.

 

Yukarıda belirtilen iptal politikalarına istinaden, belirtilen güne kadar gerçekleşmeyen iptallerde toplam oda ücretinin %100’ü no-show olarak uygulanmaktadır.

 

 

ERKEN ÇIKIŞLAR

 

Erken çıkışlarda %100 No-Show uygulanır. Kötü hava koşulları nedeniyle oluşacak erken çıkışlar ve iptaller ücrete tabidir.

 

 
ÇOCUK ÜCRETLENDİRME POLİTİKASI

 

Odalarımızda çift kişilik son derece konforlu yataklar mevcut olup, 3ncü kişilere açılabilir konforlu kanapeler kullanılacaktır.
Casa Mimosa 12 yaş ve üzeri çocuk misafirlerimize ev sahipliği yapabilecektir. Ek yatak ücreti rezervasyon modülümüzde mevcuttur.
 
0-11 yaş çocuk misafirlerimiz kabul edilememektedir.
 

 
CHECK-IN & CHECK-OUT

 

Giriş Saati: 14:00

Erken giriş imkânı, giriş günündeki doluluk durumuna bağlıdır.

Çıkış Saati: 12:00

Otel, müsaitlik doğrultusunda 18:00 e kadar geç çıkış yapmak isteyen misafirler için konaklama ücretinin %25’ini; 18:00 sonrası geç çıkışlarda oda ücretinin %100 alınır.